Op zoek……… Vrijwilligers gevraagd!

 

De werkgroep Wandelen en Fietsen vraagt vrijwilligers.

De werkgroep is dringend op zoek naar verjonging,  van de huidige groep zijn 3 personen ruim boven de 80 jaar.   Dus wil je anderen een leuke fietstocht bezorgen geef je dan op.   Verder wensen wij jullie  fijne en veilige fietstochten toe. Heb je een kennis of buur, die ook graag fietst, neem deze eens een keertje mee om kennis te laten maken met de activiteiten van onze vereniging.

Project vrijwilliger gezocht.
Daarnaast is de werkgroep ook op zoek naar een of meerdere personen, die éénmaal per jaar de Culinaire Auto-/Fietstocht willen mee organiseren. Het gaat dan meer specifiek om het auto-gedeelte. Het is de bedoeling, dat eenmaal per jaar de minder mobiele leden van onze vereniging ook mooie stukjes van onze provincie kunnen zien. De fietstocht is leidend en de tocht per auto moet zodanig uitgestippeld worden, dat deze ongeveer gelijker tijd dezelfde pleisterplaatsen als de fietsers aandoet, zodat er dan gezellig kan worden koffie gedronken of aan het einde kan worden gedineerd. Opgave graag via:

Secretariaat: Sterplein 1,
6097 EA  HEEL
Tel. 06-36335302
secretaris.kboheel@gmail.com

De werkgroep  wandelen en fietsen.